Mehmet_Manafi_Meg_Endustri_Genel_Mudur

Mehmet MANAFİ – Genel Müdür

MEG Endüstri Hakkında

70 yıllık sektör tecrübesinin ışığında 2011 yılından bu yana MEG Endüstri adıyla faaliyet gösteren firmamız, güç aktarım ve hareket kontrol sektöründe sunduğu komple çözümlerle iş ortaklarının yanında yer almaktadır. Sektöre hem tedarik hem de servis hizmeti sunan firmamız, mühendislik birikimi ve tecrübesiyle Türk sanayisine değer katmayı amaçlamaktadır.

MEG Endüstri’nin ürün gamı içerisinde redüktör çeşitleri, genel maksat ve özel çözüm elektrik motorları, otomasyon ekipmanları (hız kontrol cihazları, servo motorlar, servo sürücüler), vibrasyon motorları, fren ve kavrama sistemleri yer almaktadır.

Firmamız, Yılmaz Redüktör, ELK Motor, GAMAK Motor, Miksan Motor, Dereli Fren ve EMF Fren gibi yerli ve güçlü üreticilerle iş ortağıdır.

Makine imalat sanayii, havalandırma, pompa, ambalaj ve gıda, geri dönüşüm, maden, çimento, demir çelik, kâğıt, otomotiv, tarım ve hayvancılık, şehircilik ve altyapı sektörü ağırlıklı olarak hizmet sunduğumuz sektörler arasında yer almaktadır.

MEG Endüstri, satış sonrası hizmetlerin özellikle otomasyon sistemlerinde çok önemli olduğunu bilen bir çözüm merkezi olarak, bu grupta devreye alma ve ayar yapılması hizmeti vermektedir. Redüktör kullanım ve montaj önerileri, elektrik motorları kullanım önerileri, tamir ve bakım işlemleri müşterilerimize verdiğimiz en önemli hizmetlerdir. Periyodik müşteri ziyaretleri ile iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını tespit ediyor ve tüm süreçlerde destek oluyoruz.

Saygılarımızla,

Mehmet MANAFİ
Genel Müdür

MEG Endüstri ile şimdi tanışın!

Türkiye sanayisinde, yüzlerce sektöre sunduğumuz güç aktarım ürünlerimiz ile üretiminizde verimlilik ve süreklilik sağlamanız mümkün.

Türkiye’nin önde gelen redüktör ve motor üreticilerinden Yılmaz Redüktör ve ELK motor ürünlerimizle her an yanınızdayız.

İhtiyaçlarınıza yanıt veren mühendislik hizmetimizle doğru ürün seçimi ile kazançlı çıkın.

Sektörünüz ne olursa olsun, her sektöre özel redüktör ve motor çözümlerimiz

Elektrik motorundan redüktöre, sürücü sistemlerden frenlere kadar komple çözüm sunuyoruz.