Endüstriyel Vibrasyon Motoru Serileri

Vibrasyon motoru ihtiyaçlarınız için uygulamada kendini ispatlamış ürünlerimiz ile en ideal çözümleri sunuyoruz.
Şimdi ürünlerimizi inceleyin!

EVM Serisi

Genel Endüstriyel Serisi

2, 4, 6 veya 8 kutuplu 20 ila 21.000 kg merkezkaç kuvveti sağlayan standart EVM Serisi Vibrasyon Motorları, neredeyse tüm endüstrilerdeki her türlü vibrasyon ekipman için uygundur. EVM Serisi Vibrasyon Motorları, tehlikeli ortamlarda potansiyel olarak yanıcı tozların varlığında uygulama için ATEX II 2D Ext b IIIC T 120C Db ve IP66 sertifikalarına sahiptir.

Ürün Özellikleri

Görüntülemek için tıklayın.

EVM – M Serisi
EVM – M Serisi Monofaze Serisi

EVM Serisinden farklı olarak Monofaze çalışma özelliği olan vibrasyon motorlarıdır. Neredeyse tüm endüstrilerdeki her türlü monofaze elektrik akımı olan bölgelerde kullanıma uygundur.

EVM-M Serisi Vibrasyon Motorları, tehlikeli ortamlarda potansiyel olarak yanıcı tozların varlığında uygulama için ATEX II 2D Ext b IIIC T 120C Db ve IP66 sertifikalarına sahiptir.

Ürün Özellikleri

Görüntülemek için tıklayın.

EVM – DC Serisi

Şebeke elektriğinin bulunmadığı durumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Akü veya DC güç kaynağından aldığı enerjiyi 3 faz 24 Volt’a dönüştürerek kömür ve fırça olmadan çalışan yeni nesil vibrasyon motorudur. EVM-DC Serisi Vibrasyon Motorları, tehlikeli ortamlarda potansiyel olarak yanıcı tozların varlığında uygulama için ATEX II 2D Ext b IIIC T 120C Db ve IP66 sertifikalarına sahiptir.

Ürün Özellikleri

Görüntülemek için tıklayın.

EVM – D Serisi

EVM – D Değirmen Serisi

Değirmen sektöründe hizmet veren firmaların yoğunlukla tercih ettiği 10 kutuplu vibrasyon motorlarıdır. Tasarımındaki farklılıklar sayesinde değirmen makinalarında yüksek kaliteli çözümler sunmaktadır. EVM-D Serisi Vibrasyon Motorları, tehlikeli ortamlarda potansiyel olarak yanıcı tozların varlığında uygulama için ATEX II 2D Ext b IIIC T 120C Db ve IP66 sertifikalarına sahiptir.

Ürün Özellikleri

Görüntülemek için tıklayın.

PV Serisi

PV Serisi Pnörmatic Serisi

Pnömatik vibrasyon motorları sayesinde elektrik bağlantısı olmadan sadece hava ile titreşim elde etmek mümkündür.

Ürün Özellikleri

Görüntülemek için tıklayın.

FVM Serisi

FVM Serisi Flanşlı Serisi

FVM Serisi Vibrasyon motorları kurutma, yıkama, parlatma, sırlama vb. eleklerde kullanılan endüstriyel tip flanşlı vibrasyon motorlarıdır. Merkezkaç kuvveti kademeli olarak 0-100 arasında ayarlanabilmektedir. Rotör ve statorun düşük boşluklu silisyum manyetik laminasyon yapısı sayesinde ısınma en düşük seviyede tutulurken verimlilik maksimum seviyede tutulmuştur.

Ürün Özellikleri

Görüntülemek için tıklayın.

MV Serisi

MV Serisi Mikro Serisi

Mikro Vibrasyon Motoru çok küçük boyutlarda çalışma gerektiren uygulamalarda kullanılır. Monofaze ve Trifaze olarak hazırlanan Mikro Serisi vibrasyon motorlarımız talep doğrultusunda farklı elektriksel değerlerde de hazırlanabilmektedir.

Ürün Özellikleri

Görüntülemek için tıklayın.

KEM-P Hakkında

Firmamız 1990 yılında D.C. Motor imalatı yapan ve proje grubu olarak ta hizmet veren bir firmadan ayrılarak KEM-P Elektrik Motor Pompa İth. İhr. San. Tic. Ltd. Sti. adında aile şirketi olarak kurulmuştur.

Önceleri endüstride kullanılan özel makinelerin imalatını yapan firmamız 2000 yılından itibaren elektrikli ve havalı vibrasyon motorları ile bunların ekipmanlarının da imalatını yapmaya başlamıştır.

Firmamız endüstrideki gelişmeleri yakından takip ederek bu alanda ihtiyaç duyulan vibrasyon motorlarını teknolojinin gelişen tüm imkanlarını kullanarak daha ekonomik, daha kaliteli, daha estetik ürünler imal etmektedir.

Ürünlerimiz üretimin her asamasında tecrübeli personellerimiz tarafından test edilip titizlikle kalite kontrolü yapilarak üstün kaliteli üretim saglanmaktadir.

Kuruluşundan itibaren her zaman yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kem-p Vibrasyon Motorları, gelecek hedeflerini müşteri odaklı çözümler üreterek lider Vibrasyon Motoru üreticisi olma yönünde yönlendirmiştir.

Bu bağlamda üretim kapasitesini her geçen yıl üretim kapasitesi ve kalitesi arttırılarak istihdam potansiyeli yaratacak yatırımlar üzerine çalışmaktadır. Büyüme stratejileri çerçevesinde ilk adımını, Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000 metrekare bir fabrika sahasına taşınarak atmıştır.

AR-GE çalışmaları doğrultusunda endüstrinin ihtiyaçlarını, sorunlarını yakından takip ediyor ve üretimimizi bu yönde geliştirmeye devam ediyoruz.